HENKILÖKUNTA

HENKILÖKUNTA

 

PALVELUKSESSASI

Asiakaspalvelun / keskuksen numero: 03 3142 1500

 

MYYNTI PIRKANMAA

 

   
Kirsi Olden

Kirsi Oldén
Tuotepäällikkö
Työvaatteet ja -kengät
Puhelin: 050 523 7276
Sähköposti: kirsi.olden@tamrex.fi
Juha Heinisaari

Juha Heinisaari
Tuotepäällikkö
Paloturvallisuustuotteet
Puhelin: 050 527 3104
Sähköposti: juha.heinisaari@tamrex.fi
   
Hanne Ransi

Hanne Ränsi
Tuotepäällikkö
Työturvallisuustuotteet

Puhelin: 050 430 3398
Sähköposti: hanne.ransi@tamrex.fi
 
Anne Natkinmaki

Anne Nätkinmäki
Myymälä Lielahti
Puhelin: 050 463 8898
Sähköposti: anne.natkinmaki@tamrex.fi
   
Susanna Nummela

Susanna Nummela
Myymälä Lielahti
Puhelin: 03 3142 1522
Sähköposti: myynti@tamrex.fi

 
Emilia Peltola

Emilia Peltola
Myymälä Lielahti
Puhelin: 03 3142 1522
Sähköposti: myynti@tamrex.fi
Tuomo

Tuomo Marjamäki
Myymälä Lielahti
Puhelin: 03 3142 1522
Sähköposti: myynti@tamrex.fi
 
Paivi Ranta-aho

Päivi Ranta-aho
Myymälä Lahdesjärvi
Puhelin: 03 3142 1552
Sähköposti: paivi.ranta-aho@tamrex.fi
 
 
Tarja Petajaniemi

Tarja Petäjäniemi
Myynti Lahdesjärvi
Puhelin: 03 3142 1550
Sähköposti: tarja.petajaniemi@tamrex.fi
 
Marja Tauschi

Marja Tauschi
Myynti ja tuotanto Lahdesjärvi
Puhelin: 03 3142 1551
Sähköposti: marja.tauschi@tamrex.fi
Seija Koljonen

Seija Koljonen
Brodeeraus ja painotyöt Lahdesjärvi
Puhelin: 03 3142 1553
Sähköposti: seija.koljonen@tamrex.fi

 
Laila Naskali

Laila Naskali
Brodeeraus ja ompelu Lahdesjärvi
Sähköposti: laila.naskali@tamrex.fi
 
Minna
Minna Ylimäki
Ompelu Lahdesjärvi
 
 
 
 
 
 

MYYNTI HÄMEENLINNA

 

Kirsi Ahola

Kirsi Ahola
Myymälä Hämeenlinna
Puhelin: 03 3142 1560 / 050 4649 650
Sähköposti: kirsi.ahola@tamrex.fi
 
 
 

MYYNTI SUOMI

 

Aki Vesterinen

Aki Vesterinen
Myyntipäällikkö
Palo- ja työturvallisuustuotteet
Puhelin: 050 320 7266
Sähköposti: aki.vesterinen@tamrex.fi
 
 
 

HUOLTO JA VARASTO

 

Niko Rauhala

Niko Rauhala
Huoltoedustaja
Puhelin: 050 320 0151
Sähköposti: niko.rauhala@tamrex.fi
 

Liukko Juha

Juha Liukko
Huoltoedustaja
Puhelin: 050 321 5380
Sähköposti: juha.liukko@tamrex.fi
 

Jarmo Leino

Jarmo Leino
Huoltoedustaja
Puhelin: 0500 235 358
Sähköposti: jarmo.leino@tamrex.fi
 

Mikael Forsberg

Mikael Forsberg
Huolto Lielahti
Puhelin: 03 3142 1540
Sähköposti: huolto@tamrex.fi
 

Aki Leskinen

Aki Leskinen
Huolto Lielahti
Puhelin: 03 3142 1540
Sähköposti: huolto@tamrex.fi

Ari Leino

Ari Leino
Varasto, Aga-kaasut Lielahti
Puhelin: 03 3142 1520
Sähköposti: varasto@tamrex.fi

 
 

Juha_Huhtamaki2

Juha Huhtamäki
Varasto, Aga-kaasut Lielahti
Puhelin: 03 3142 1520
Sähköposti: varasto@tamrex.fi
 
 

 

 

 

 

 

HALLINTO, MARKKINOINTI & TALOUS

 

Henry Ray

Henry Ray
Hallituksen puheenjohtaja
Puhelin: 0500 634 939
Sähköposti: henry.ray@tamrex.fi 
 
Anne Martiskainen
 
Anne Martiskainen  
Toimitusjohtaja
Puhelin: 0500 232 580
Sähköposti: anne.martiskainen@tamrex.fi 

Tomas Ray

Tomas Ray
Huoltopäällikkö
Puhelin: 0500 232 341
Sähköposti: tomas.ray@tamrex.fi 
 

Paivi Nevalainen

Päivi Nevalainen
Laskutus, ostoreskontra ja kirjanpito
Puhelin: 03 3142 1511
Sähköposti: paivi.nevalainen@tamrex.fi

Josefiina_2

Josefiina Kemppinen
Markkinointisihteeri
Puhelin: 03 3142 1516
Sähköposti: josefiina.kemppinen@tamrex.fi
 

Jaana_2

Jaana Antinniemi
Markkinointisihteeri
Puhelin: 03 3142 1503
Sähköposti: jaana.antinniemi@tamrex.fi

Tiia Lamminmaki

Tiia Lamminmäki
Toimistosihteeri
Puhelin: 050 344 0732
Sähköposti: tiia.lamminmaki@tamrex.fi