HENKILÖKUNTA

HENKILÖKUNTA

 

 

 

Asiakaspalvelun / keskuksen numero: 03 3142 1500

 

 

LIELAHTI, TAMPERE

MYYMÄLÄN PUH. 03 3142 1522, myynti@tamrex.fi

 

   
Kirsi Olden

Kirsi Oldén
Tuotepäällikkö
Työvaatteet ja -kengät
Puhelin: 050 523 7276
Sähköposti: kirsi.olden@tamrex.fi
Hanne Ransi

Hanne Ränsi
äitiyslomalla
   
MIKA_KORPIAHO

Mika Korpiaho
Tuotepäällikkö
Käsineet, suojaimet, ea-tarvikkeet
Puhelin:
050 527 3146
Sähköposti: mika.korpiaho@tamrex.fi
Anne Natkinmaki

Anne Nätkinmäki
Myymälä
Puhelin: 050 463 8898
Sähköposti: anne.natkinmaki@tamrex.fi
   
Susanna Nummela

Susanna Nummela
Myymälä
Puhelin: 03 3142 1522
Sähköposti: myynti@tamrex.fi
Emilia Peltola

Emilia Peltola
Myymälä
Puhelin: 03 3142 1522
Sähköposti: myynti@tamrex.fi
   
MARIANNA

Marianna Vesanen
Myymälä
Puhelin: 03 3142 1522
Sähköposti: myynti@tamrex.fi
 
   
 
 
 
 
 

LAHDESJÄRVI, TAMPERE

MYYMÄLÄN PUH. 03 3142 1550

 

   
Paivi Ranta-aho

Päivi Ranta-aho
Myymälä
Puhelin: 03 3142 1552
Sähköposti: paivi.ranta-aho@tamrex.fi
Tarja Petajaniemi

Tarja Petäjäniemi
Myynti
Puhelin: 03 3142 1550
Sähköposti: tarja.petajaniemi@tamrex.fi
   
Marja Tauschi

Marja Tauschi
Myynti ja tuotanto
Puhelin: 03 3142 1551
Sähköposti: marja.tauschi@tamrex.fi
Seija Koljonen

Seija Koljonen
Brodeeraus ja painotyöt
Puhelin: 03 3142 1553
Sähköposti: seija.koljonen@tamrex.fi
   
Laila Naskali

Laila Naskali
Brodeeraus ja ompelu
Sähköposti: laila.naskali@tamrex.fi
Minna
Minna Ylimäki
Ompelu
 
   
 
 
 
 
 

HÄMEENLINNA

 

Kirsi Ahola

Kirsi Ahola
Myymälä
Puhelin: 03 3142 1560 / 050 464 9650
Sähköposti: kirsi.ahola@tamrex.fi
 
 
 
 
 
 
 

MYYNTI PALO- JA PELASTUSKALUSTO

 

   
JUHA_HEINISAARI

Juha Heinisaari
Tuotepäällikkö
Puhelin: 050 527 3104
Sähköposti: juha.heinisaari@tamrex.fi

Aki_Vesterinen

Aki Vesterinen
Myyntipäällikkö
Puhelin: 050 320 7266
Sähköposti: aki.vesterinen@tamrex.fi
   
ILKKA EKMAN

Ilkka Ekman
Tuotepäällikkö
Puhelin: 044 554 6061
Sähköposti: ilkka.ekman@tamrex.fi
PETRI ASIKAINEN

Petri Asikainen
Tuotepäällikkö
Puhelin: 044 554 6059
Sähköposti: petri.asikainen@tamrex.fi
   
 
 

 

 

 
 
 

HUOLTO JA VARASTO

 

Tomas Ray

Tomas Ray
Huoltopäällikkö
Puhelin: 0500 232 341
Sähköposti: tomas.ray@tamrex.fi 

Liukko Juha

Juha Liukko
Huoltoedustaja
Puhelin: 050 321 5380
Sähköposti: juha.liukko@tamrex.fi
   

Niko Rauhala

Niko Rauhala
Huoltoedustaja
Puhelin: 050 320 0151
Sähköposti: niko.rauhala@tamrex.fi

Jarmo Leino

Jarmo Leino
Huoltoedustaja
Puhelin: 0500 235 358
Sähköposti: jarmo.leino@tamrex.fi
   

Mikael Forsberg

Mikael Forsberg
Huolto
Puhelin: 03 3142 1540
Sähköposti: huolto@tamrex.fi

Aki Leskinen

Aki Leskinen
Huolto
Puhelin: 03 3142 1540
Sähköposti: huolto@tamrex.fi
   

Ari Leino

Ari Leino
Varasto
Puhelin: 03 3142 1520
Sähköposti: varasto@tamrex.fi

Juha_Huhtamaki2

Juha Huhtamäki
Varasto
Puhelin: 03 3142 1520
Sähköposti: varasto@tamrex.fi

 

 

 

 

HALLINTO, MARKKINOINTI & TALOUS

 

Henry Ray

Henry Ray
Hallituksen puheenjohtaja
Puhelin: 0500 634 939
Sähköposti: henry.ray@tamrex.fi 
Anne Martiskainen
 
Anne Martiskainen  
Toimitusjohtaja
Puhelin: 0500 232 580
Sähköposti: anne.martiskainen@tamrex.fi 
   

Paivi Nevalainen

Päivi Nevalainen
Laskutus, ostoreskontra ja kirjanpito
Puhelin: 03 3142 1511
Sähköposti: paivi.nevalainen@tamrex.fi

Tiia Lamminmaki

Tiia Lamminmäki
Toimistosihteeri
Puhelin: 050 344 0732
Sähköposti: tiia.lamminmaki@tamrex.fi
   

Jaana_2

Jaana Antinniemi
Markkinointikoordinaattori
Puhelin: 03 3142 1503
Sähköposti: jaana.antinniemi@tamrex.fi